1982

Yılından beri
Hakkımızda

1982 Yılından Günümüze Batı Avrupa, Türkiye, Orta Doğu ve Orta Asya Ülkeleri Arası Kara Taşımacılığı Sektöründe Hizmet Vermeye Devam Eden Firmamız, Frigo, Tekstil Kasa ve Tenteli Araç Filosu ile Özel Olarak Yapılan GDP Sertifikalı Pharma Tıbbi İlaç, Gıda ve İçecek , Askılı Elbise, Otomotiv, Beyaz Eşya ve Elektronik, Endüstüriyel Ürünler, Ev Eşyası, Diplomatik Kargo ve Tüm Ticari Ürünlerin Lojistik Çözümlerini Sunmaktadır.

Misyonumuz

OMC Lojistik olarak; Yıllardan beridir, Güvenilir, değerli ve saygın bir ortak olarak, nakliye ve lojistik çözümlerinin en müşteri odaklı küresel sağlayıcısı olmak ve bu hedefler doğrultısunda Dünya'da söz sahibi olmak.

Vizyonumuz

OMC Uluslararası Lojistik olarak ; Tedarik zincirlerinde değer yaratmak için müşterilerimizle işbirliği yaparak Hava ve Deniz Taşımacılığındaki küresel varlığımızdan ve yetkinliğimizden yararlanıyoruz.

Gücümüz Gücünüz !

OMC Lojistik

OMC Lojistik ile Uluslarası Taşımacılık konusunda öncü kuruluş.

Esnek, Güvenilir Ve Yenilikçi Bir Bakış Açısı Müşterilerimizin, teslimat sicilleri söz konusu olduğunda endüstri lideri itibarlara sahip olmaları vizyonumuzdur. Rekabetçi lojistik arenasında "başka bir taşıyıcı" olmak kolaydır ve tedarikçilerle dolup taşan bir pazarda; deneyim, uzmanlık ve işbirliği için bir yer olduğuna inanıyoruz. Karmaşık bir ortamda değer katan ve tedarik zinciri zorluklarını çözen yenilikçi çözümler yaratarak, müşterilerimizin ana işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz.

  • Konusunda deneyimli ekip
  • Müşteriye özel çözümler
  • Uluslararası ulaşım çözümleri
  • Tedarik zinciri dağıtım hizmetleri
  • Profesyonel gümrük işlemleri
  • Müşteri desteği